Завдяки багаторівневій передпродажній перевірці ми гарантуємо високу якість товарів, професійне обслуговування, зручну для користувача підтримку та безпечні умови для покупок у нашому магазині. Як додаткову зручність клієнтам пропонується широкий вибір платіжних систем і способів доставки. Завдяки налагодженим прямим постачанням від виробників у нашому магазині завжди найвигідніші для покупців ціни. Отже, кожен відвідувач знайде те, що найкраще відповідатиме його вимогам. Усі запити відвідувачів сайту обробляються впродовж максимум 24 годин.
Динамік: 10 мм
Довжина волосіні: 1,2 м
Вага: 13 г
Аудіороз'єм: 3,5 мм
Кабель навушників: високоеластичне обплетення з ТПЕ з емальованим дротом
Мікрофон: контролер із мікрофоном
Дротове керування: функціональне керування однією кнопкою, адаптоване для керування Apple та Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Hoco M60 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Бренд | Hoco |
| Дизайн | Black |
| Довжина кабелю | 1.2m |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 749599 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴






