Температура світла: 3200K, 5600K і повний колір RGB
Дистанційне керування через мобільний застосунок: менш ніж 15 метрів
Потужність: 19.2 Вт
Світловий потік: 2560 люменів
Вага: 489 г
Кут освітлення: 55 градусів і 110 градусів
Живлення: один літієвий акумулятор серії NP-F
Зовнішнє живлення: 12V 5A DC живлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YongNuo |
| Тип | Лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | YN360 RGB |
| Вага | 0.260 Kg |
| Вихідна потужність | 19.2W |
| Індекс передавання кольору | CRI96+ |
| Категорія товару | Студійне обладнання |
| Код | 778674 |
| Кількість світлодіодів | 360 + 60 RGB |
| Особливості | RGB Color |
| Живлення лампи | AKБ із зарядним пристроєм |
| Підтип | Лампа відеосвітло |
| Розмір | 58 x 5 cm |
| Студійне обладнання | Лампа відеосвітло |
| Колірна температура | 3200-5600K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴






