Навушники Celebrat C8 — компактний, дуже легкий і практичний аксесуар для телефона, планшета або плеєра. Завдяки якісному звучанню та зручній конструкції, вони дадуть вам годинами насолоджуватися музикою, кліпами або фільмами, без втоми та неприємних відчуттів. Вдома, у дорозі або на прогулянці — слухайте тільки те, що вам подобається.
Матеріал амбушури: силікон
Тип підключення: mini-jack
Частотний Діапазон: 20-20000 Hz
Чутливість: 90 dB
Опір: 16 Ом
Довжина кабелю: 1.2м
Діаметр динаміка: 8мм
Мікрофон: Так
Тип: вакуумні
Матеріал амбушури: силікон
Тип підключення: mini-jack
Частотний Діапазон: 20-20000 Hz
Чутливість: 90 dB
Опір: 16 Ом
Довжина кабелю: 1.2м
Діаметр динаміка: 8мм
Мікрофон: Так
Тип: вакуумні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Тип підключення | Вакуумні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Celebrat C8 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Дизайн | Red |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 734191 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴








