Навушники вкладки Veron (VH02) — це ідеальне поєднання звуку та ергономіки. Аксесуар виготовлений із міцних матеріалів, корпус виготовлений із металу та має якісну конструкцію. Навушники мають добре виражений бас і приємні слуху високі частоти Гарнітура з класичним роз'ємом 3,5 мм сумісна з будь-яким сучасним пристроєм. Оптимальна довжина та переріз кабелю визначають повноцінну роботу пристрою. У кабель вбудований мікрофон і кнопка приймання виклику. Вибираючи продукцію Veron — ви обираєте якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veron |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Veron VH02 Gray |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 722291 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴





