Навушники з мікрофоном Yison X2 зручні для повсякденного прослуховування улюбленої музики. Якісне звучання тішить слух, а ергономічність забезпечує комфорт для вух слухача.
Тип підключення: Дротові
Тип навушників: Вакуумні
Інтерфейс під'єднання: 3.5 мм (mini-Jack)
Наявність активного шумозаглушення: Без активного шумозаглушення
Довжина шнура, м: 1.36
Діапазон частот навушників: 20 - 20000 Гц
Чутливість навушників: 93 дБ
Тип підключення: Дротові
Тип навушників: Вакуумні
Інтерфейс під'єднання: 3.5 мм (mini-Jack)
Наявність активного шумозаглушення: Без активного шумозаглушення
Довжина шнура, м: 1.36
Діапазон частот навушників: 20 - 20000 Гц
Чутливість навушників: 93 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид навушників | Вакуумні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Yison X2 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Виробник | Різні |
| Дизайн | Black |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 754440 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



