Навушники вкладки Veron (VH05) — це ідеальне поєднання звуку та стилю. Аксесуар виготовлений із міцних матеріалів і має якісне збирання. Гарнітура з класичним роз'ємом 3,5 мм сумісна з будь-яким сучасним пристроєм. Оптимальна довжина та переріз кабелю визначають повноцінну роботу пристрою. У кабель вбудований мікрофон і кнопка приймання виклику. Вибираючи продукцію Veron — ви обираєте якість.
Тип: вакуумні навушники
Матеріал навушників: пластик
Чутливість: 97 дБ ±3 дБ
Частотний діапазон: 20 Гц - 23 кГц
Максимальна потужність: 10 мВт
Довжина кабелю: 1.2 м
Материал: TPE + ABS
Діапазон частот: 20 Гц - 20 кГц
Опір: 16
Розмір динаміків: 10 мм
Мікрофон: є (сумісний з усіма сучасними ґаджетами)
Тип: вакуумні навушники
Матеріал навушників: пластик
Чутливість: 97 дБ ±3 дБ
Частотний діапазон: 20 Гц - 23 кГц
Максимальна потужність: 10 мВт
Довжина кабелю: 1.2 м
Материал: TPE + ABS
Діапазон частот: 20 Гц - 20 кГц
Опір: 16
Розмір динаміків: 10 мм
Мікрофон: є (сумісний з усіма сучасними ґаджетами)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veron |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Вакуумні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Veron (VH05) |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Дизайн | Black |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 735445 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴





