BOROFONE BM39 Refined chant — це навушники, які підходять до всіх сучасних смартфонів і планшетів. Корпус навушників приємний на дотик, а сучасний дизайн поєднує в собі зручність і функціональність. З цією моделлю навушників ви насолоджуватиметеся, гарним акустичним звуком, а зручна форма не дасть втомлюватися вушам під час тривалого прослуховування улюблених треків.
Спікер: 10мм
Аудіороз'єм: 3.5мм
Кабель наушников: TPE
Довжина кабелю: 1.2м
Вага: 10 г
Мікрофон: пульт із мікрофоном
Дротове керування: керування однією кнопкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Borofone BM39 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Бренд | Borofone |
| Дизайн | Black |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 754544 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴








