Навушники з мікрофоном Yison X1 зручні для повсякденного прослуховування улюбленої музики. Якісне звучання тішить слух, а ергономічність забезпечує комфорт для вух слухача.
Тип навушників: вкладка
Довжина шнура, м: 1,2
Діапазон частот навушників: 20-20000 Гц
Чутливість навушників: 93 дБ
Тип підключення: Дротові
Максимальна відтворювана частота: 20000.0 Гц
Форма роз'єму: Прямий
Матеріал амбушуру: Силікон
Опір: 16.0 Ом
Тип роз'єму: jack 3.5 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Yison |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Yison X1 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Бренд | Yison |
| Дизайн | White |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 754438 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



