Компактні та ефективні динаміки для навушників забезпечують точну посадку та забезпечують точний звук із потужними басами, що ідеально підходять для вашого прослуховування.
Ультрамаленький розмір для зручної посадки в вусі. Ідеальне внутрішньоканальне ущільнення блокує зовнішній шум. Надмалі динаміки цих навушників зручно поміщаються всередині вуха, а завдяки винятково щільному приляганню зовнішній шум ізольований, забезпечуючи високу інтенсивність прослуховування. Навушники G11 оживлять вашу музику.
Мікрофон: з мікрофоном
Під'єднання: дротові
Конструкція навушників: вакуумні
Тип кріплення: без кріплення
Інтерфейс під'єднання: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм)
Особливості: з магнітним кріпленням
Частотний діапазон, Гц: 20-20000
Чутливість, дБ: 92
Опір навушників, Ом: 16
Довжина кабелю, м: 1,2
Тип кабелю: Стандартний
Форма штекера: Прямий
Матеріал амбушур: силікон
Ультрамаленький розмір для зручної посадки в вусі. Ідеальне внутрішньоканальне ущільнення блокує зовнішній шум. Надмалі динаміки цих навушників зручно поміщаються всередині вуха, а завдяки винятково щільному приляганню зовнішній шум ізольований, забезпечуючи високу інтенсивність прослуховування. Навушники G11 оживлять вашу музику.
Мікрофон: з мікрофоном
Під'єднання: дротові
Конструкція навушників: вакуумні
Тип кріплення: без кріплення
Інтерфейс під'єднання: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм)
Особливості: з магнітним кріпленням
Частотний діапазон, Гц: 20-20000
Чутливість, дБ: 92
Опір навушників, Ом: 16
Довжина кабелю, м: 1,2
Тип кабелю: Стандартний
Форма штекера: Прямий
Матеріал амбушур: силікон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Celebrat G15 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Дизайн | White |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 771769 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




